Y16243K24000T0W
MFR.Part #
Y16243K24000T0W
JLCPCB Part #
C3954198
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.24kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount