Y16243K24000A0W
MFR.Part #
Y16243K24000A0W
JLCPCB Part #
C4168188
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.24kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount