Y16243K16000Q24R
MFR.Part #
Y16243K16000Q24R
JLCPCB Part #
C4009203
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.16kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount