Y16243K09000T24R
MFR.Part #
Y16243K09000T24R
JLCPCB Part #
C4225060
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.09kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS