Y1624392R000Q24W
MFR.Part #
Y1624392R000Q24W
JLCPCB Part #
C4233535
Description
-55℃~+150℃ 200mW 392Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount