Y1624382R600T9W
MFR.Part #
Y1624382R600T9W
JLCPCB Part #
C4209183
Description
-55℃~+150℃ 200mW 382.6Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS