Y1624374R000B0W
MFR.Part #
Y1624374R000B0W
JLCPCB Part #
C4336230
Description
-55℃~+150℃ 200mW 374Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount