Y1624301R750T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1624301R750T9W
JLCPCB Part #
C3948512
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 301.75Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS