Y16242K87000T9W
MFR.Part #
Y16242K87000T9W
JLCPCB Part #
C4345914
Description
-55℃~+150℃ 2.87kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS