Y16242K87000T23R
MFR.Part #
Y16242K87000T23R
JLCPCB Part #
C4349683
Description
-55℃~+150℃ 2.87kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS