Y16242K86800B9W
MFR.Part #
Y16242K86800B9W
JLCPCB Part #
C4057509
Description
-55℃~+150℃ 2.868kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS