Y16242K80000B9R
MFR.Part #
Y16242K80000B9R
JLCPCB Part #
C4191548
Description
-55℃~+150℃ 2.8kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS