Y16242K50000T9W
MFR.Part #
Y16242K50000T9W
JLCPCB Part #
C3931685
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS