Y16242K50000A9W
MFR.Part #
Y16242K50000A9W
JLCPCB Part #
C4320150
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS