Y16242K49000A0W
MFR.Part #
Y16242K49000A0W
JLCPCB Part #
C4197036
Description
-55℃~+150℃ 2.49kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount