Y16242K43000T0W
MFR.Part #
Y16242K43000T0W
JLCPCB Part #
C4043671
Description
-55℃~+150℃ 2.43kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount