Y16242K40000T9R
MFR.Part #
Y16242K40000T9R
JLCPCB Part #
C4227188
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS