Y16242K32000B9W
MFR.Part #
Y16242K32000B9W
JLCPCB Part #
C4077973
Description
-55℃~+150℃ 2.32kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS