Y16242K26000T0R
MFR.Part #
Y16242K26000T0R
JLCPCB Part #
C3999975
Description
-55℃~+150℃ 2.26kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount