Y16242K20000T99W
MFR.Part #
Y16242K20000T99W
JLCPCB Part #
C4048777
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS