Y16242K20000Q23W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16242K20000Q23W
JLCPCB Part #
C3954876
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS