Y16242K18000Q24W
MFR.Part #
Y16242K18000Q24W
JLCPCB Part #
C4059167
Description
-55℃~+150℃ 2.18kΩ 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount