Y16242K16000B24W
MFR.Part #
Y16242K16000B24W
JLCPCB Part #
C4087875
Description
-55℃~+150℃ 2.16kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount