Y1624280R000A9W
MFR.Part #
Y1624280R000A9W
JLCPCB Part #
C4323735
Description
-55℃~+150℃ 200mW 280Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS