Y1624274R000T9R
MFR.Part #
Y1624274R000T9R
JLCPCB Part #
C4184686
Description
-55℃~+150℃ 200mW 274Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS