Y1624249R000Q9W
MFR.Part #
Y1624249R000Q9W
JLCPCB Part #
C4114584
Description
-55℃~+150℃ 200mW 249Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS