Y162422R1000C9W
MFR.Part #
Y162422R1000C9W
JLCPCB Part #
C4179316
Description
-55℃~+150℃ 200mW 22.1Ω ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS