Y1624226R000A0W
MFR.Part #
Y1624226R000A0W
JLCPCB Part #
C4092141
Description
-55℃~+150℃ 200mW 226Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount