Y1624212R100F9W
MFR.Part #
Y1624212R100F9W
JLCPCB Part #
C4075357
Description
-55℃~+150℃ 200mW 212.1Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS