Y1624200R000Q0W
MFR.Part #
Y1624200R000Q0W
JLCPCB Part #
C4213631
Description
-55℃~+150℃ 200mW 200Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount