Y16241K87000T0W
MFR.Part #
Y16241K87000T0W
JLCPCB Part #
C4271525
Description
-55℃~+150℃ 1.87kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount