Y16241K80000T9W
MFR.Part #
Y16241K80000T9W
JLCPCB Part #
C4281537
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS