Y16241K69900B9W
MFR.Part #
Y16241K69900B9W
JLCPCB Part #
C4112164
Description
-55℃~+150℃ 1.699kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS