Y16241K66660T9W
MFR.Part #
Y16241K66660T9W
JLCPCB Part #
C4066289
Description
-55℃~+150℃ 1.6666kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS