Y16241K62700T0W
MFR.Part #
Y16241K62700T0W
JLCPCB Part #
C3976621
Description
-55℃~+150℃ 1.627kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount