Y16241K60000T9W
MFR.Part #
Y16241K60000T9W
JLCPCB Part #
C4251494
Description
-55℃~+150℃ 1.6kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS