Y16241K58000Q23W
MFR.Part #
Y16241K58000Q23W
JLCPCB Part #
C4351376
Description
-55℃~+150℃ 1.58kΩ 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS