Y16241K50000T24W
MFR.Part #
Y16241K50000T24W
JLCPCB Part #
C3914769
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS