Y16241K43000T23W
MFR.Part #
Y16241K43000T23W
JLCPCB Part #
C4216600
Description
-55℃~+150℃ 1.43kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS