Y16241K35000C9W
MFR.Part #
Y16241K35000C9W
JLCPCB Part #
C3982555
Description
-55℃~+150℃ 1.35kΩ 200mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS