Y16241K20000B24W
MFR.Part #
Y16241K20000B24W
JLCPCB Part #
C4257183
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount