Y16241K17600B9W
MFR.Part #
Y16241K17600B9W
JLCPCB Part #
C4128223
Description
-55℃~+150℃ 1.176kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS