Y16241K15000T0W
MFR.Part #
Y16241K15000T0W
JLCPCB Part #
C4329988
Description
-55℃~+150℃ 1.15kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount