Y16241K15000A24R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16241K15000A24R
JLCPCB Part #
C4199598
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.15kΩ 200mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS