Y16241K14000C9R
MFR.Part #
Y16241K14000C9R
JLCPCB Part #
C4308965
Description
-55℃~+150℃ 1.14kΩ 200mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS