Y16241K10000T9W
MFR.Part #
Y16241K10000T9W
JLCPCB Part #
C3957075
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS