Y16241K07000B9W
MFR.Part #
Y16241K07000B9W
JLCPCB Part #
C4026223
Description
-55℃~+150℃ 1.07kΩ 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS