Y16241K06000T9R
MFR.Part #
Y16241K06000T9R
JLCPCB Part #
C4190527
Description
-55℃~+150℃ 1.06kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS