Y16241K05000T0R
MFR.Part #
Y16241K05000T0R
JLCPCB Part #
C4298121
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount