Y1624195R000Q9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1624195R000Q9R
JLCPCB Part #
C4201842
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 195Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS